Wspieramy:


--------------------------------------------

A A A

Aktualności

VIII Choinka 4x4 za nami.

 

Uczestnikom dziękuję za udział w imprezie, sędziom za pomoc w jej zorganizowaniu.

 

Na finansowe podsumowanie przyjdzie jeszcze czas. Póki co są znane wyniki.

 


 

Garśc informacji organizacyjnych.

 

Rozpoczynamy w Domu Dziecka w Górze k. Jarocina. Biuro imprezy otwieramy o 8:30, odprawa i start 9:30. Będzie możliwość skorzystania z toalety, wypicia herbaty :) Trasa to ok. 80 -90 km szutrami i asfaltami. Zakładamy, że do 15:30 - 16:00 wszyscy dotrą na metę. Potem czas na posiłek i liczenie punktów. Podsumowanie zapewne ok. 17:00. Kończymy w Domu Dziecka w Bninie, gdzie tradycyjnie już będzie na nas czekać pyszna grochówka. Trasa jest przejezdna dla każdego auta 4x4 (o ile pogoda nie spłata figla).

 

Po drogdze będą próby terenowe (dla chętnych, jeśli ktoś nie czuje się na siłach może je ominąć). Będą też różne konkurencje samochodowe oraz "nie samochodowe" - zachęcamy do zabawy. Wisienką na torcie są zmagania o Złotą Szeklę 2017. To dla ochotników :)

 

Czas przejazdu trasy nie jest punktowany! Do punktacji bierzemy pod uwagę wyłącznie konkurencje. Proszę więc nie ścigać się kto pierwszy na mecie. Punktacja daje zresztą tylko satysfakcję, bo nagrody będą losowane :)

 

Uprzejma prośba o nie jeżdzenie po polach, nie zjeżdżanie z trasy (szczególnie w lesie) oraz o ostrożną jazdę - zwłaszcza przy zabudowaniach.

 

Udanej zabawy :)

 

 


 

 

Zapisy zakończone. Dziękujemy za frekwencję :) mam nadzieję, że zobaczymy się wszyscy 9.12.

 

 


 

 

Witajcie :)

 

Przygotowania do VIII Choinki 4x4 rozpoczęte, pora na garść informacji.

 

Impreza w formule jak co roku, turystyk z elementami współzawodnictwa, nastawiamy się jednak na lajtową zabawę i integrację. Zapraszamy całymi rodzinami. Ciśnieniowcom mówimy stanowcze NIE. To nie ta impreza :)

 

Termin: 9.12.2017

Będzie roadbook

Będa zgadki i konkurencje

Będzie szczypta terenu

Będzie klasyfikacja....a nagrody jak w ubiegłym roku będziemy losować :)

 

Koncepcja robocza jest taka, że start będzie kawałek za Poznaniem (ok 50 km), a meta tradycyjnie w Domu Dziecka w Bninie.

 

ZAPISY ROZPOCZĘTE

 

Pozdrowienia i do zobaczenia :)